Darmowa wysyłka na terenie całego obiektu
Mój koszyk
image

Kolor :

Filtrer par

Promocje Tygodnia

Oferty specjalne: kanapy, fotele i pufy w obniżonych cenach. Ciesz się jakością w niskiej cenie. Gwarantowana jakość, darmowa dostawa.

Oferty specjalne: kanapy, fotele i pufy w obniżonych cenach. Ciesz się jakością w niskiej cenie. Gwarantowana jakość, darmowa dostawa.

68  produits
Oferty Premium
Pufa ze schowkiem JULIETTE z białej tkaniny frotte i ciemnej drewnianej podstawy

JULIETTE

Pufa ze schowkiem JULIETTE z białej tkaniny frotte i ciemnej drewnianej podstawy

329 zł 189 zł -43%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa KATE Malinowo-różowy aksamit i złoty metal

KATE

Pufa KATE Malinowo-różowy aksamit i złoty metal

329 zł 229 zł -30%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa KATE z aksamitu w kolorze kaczego błękitu i złotego metalu

KATE

Pufa KATE z aksamitu w kolorze kaczego błękitu i złotego metalu

329 zł 229 zł -30%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa CHARLOTTE I Aksamit w kolorze spalonego pomarańczu i złoty metal

CHARLOTTE I

Pufa CHARLOTTE I Aksamit w kolorze spalonego pomarańczu i złoty metal

279 zł 229 zł -18%
+ 1  Kolor
Dostępny
Oferty Premium
Pufa na komodę ROMÉO z szarej tkaniny frotte

ROMEO

Pufa na komodę ROMÉO z szarej tkaniny frotte

329 zł 229 zł -30%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa LOUISE z kaczego aksamitu i złotego metalu

LOUISE

Pufa LOUISE z kaczego aksamitu i złotego metalu

279 zł 229 zł -18%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa CHARLOTTE II z seledynowego aksamitu i złotego metalu

CHARLOTTE II

Pufa CHARLOTTE II z seledynowego aksamitu i złotego metalu

419 zł 279 zł -33%
Dostępny
Oferty Premium
Ławka ze schowkiem ALIX z białej tkaniny frotte

ALIX

Ławka ze schowkiem ALIX z białej tkaniny frotte

469 zł 279 zł -41%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa do przechowywania JULIETTE z białej tkaniny frotte

JULIETTE

Pufa do przechowywania JULIETTE z białej tkaniny frotte

329 zł 279 zł -15%
Dostępny
Oferty Premium
Ławka/koniec łóżka MAX stary różowy aksamit

MAX

Ławka/koniec łóżka MAX stary różowy aksamit

559 zł 329 zł -41%
Dostępny
Oferty Premium
Ławka/koniec łóżka MAX jasnoszara tkanina

MAX

Ławka/koniec łóżka MAX jasnoszara tkanina

559 zł 329 zł -41%
Dostępny
Oferty Premium
Puf na komodę ROMÉO z białej tkaniny frotte

ROMEO

Puf na komodę ROMÉO z białej tkaniny frotte

369 zł 329 zł -11%
Dostępny
Oferty Premium
Pufa CHARLOTTE II z aksamitu w kolorze spalonego pomarańczowego i złotego metalu

CHARLOTTE II

Pufa CHARLOTTE II z aksamitu w kolorze spalonego pomarańczowego i złotego metalu

419 zł 369 zł -12%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Stolik kawowy Okrągła Ø80cm Szkło hartowane Przezroczyste i Konstrukcja orzech GIULIA

GIULIA

Stolik kawowy Okrągła Ø80cm Szkło hartowane Przezroczyste i Konstrukcja orzech GIULIA

469 zł 419 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Zestaw 2 krzeseł tapicerowanych NOVA w kolorze granatowym z boucle i chromowanymi nogami

NOVA

Zestaw 2 krzeseł tapicerowanych NOVA w kolorze granatowym z boucle i chromowanymi nogami

469 zł 419 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Stolik kawowy Okrągła Ø80cm Szkło hartowane Czarny i Konstrukcja orzech GIULIA

GIULIA

Stolik kawowy Okrągła Ø80cm Szkło hartowane Czarny i Konstrukcja orzech GIULIA

469 zł 419 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferta
Stolik nocny, zestaw 2 szt., wykończenie dębowe, 1 szuflada - NOLAN

NOLAN

Stolik nocny, zestaw 2 szt., wykończenie dębowe, 1 szuflada - NOLAN

509 zł 469 zł -8%
Dostępny
Oferty Premium
Vintage drewniany fotel ERIK ciemnozielony sztruks

ERIK

Vintage drewniany fotel ERIK ciemnozielony sztruks

559 zł 469 zł -16%
Dostępny
Oferty Premium
Komplet 2 krzeseł OLIVIA w okleinie jesionowej, z tapicerką z beżowego sztruksu i czarnymi

OLIVIA

Komplet 2 krzeseł OLIVIA w okleinie jesionowej, z tapicerką z beżowego sztruksu i czarnymi

609 zł 469 zł -23%
Dostępny
Oferty Premium
Fotel rozkładany NOA z niebiesko-szarego aksamitu i złotymi nogami

NOA

Fotel rozkładany NOA z niebiesko-szarego aksamitu i złotymi nogami

749 zł 469 zł -37%
Dostępny
Oferty Premium
Zestaw 2 foteli JACQUES Toad wyściełanych jasnoszarą tkaniną

JACQUES

Zestaw 2 foteli JACQUES Toad wyściełanych jasnoszarą tkaniną

1112.38 zł 503 zł -55%
Dostępny
Oferty Premium
Zestaw 2 krzeseł OLIVIA w okleinie jesionowej, z tapicerką w kolorze khaki i czarnymi meta

OLIVIA

Zestaw 2 krzeseł OLIVIA w okleinie jesionowej, z tapicerką w kolorze khaki i czarnymi meta

609 zł 509 zł -16%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Zestaw 2 hokerów barowych NOVA o wysokości 65 cm, tapicerowanych tkaniną bouclé w kolorze

NOVA

Zestaw 2 hokerów barowych NOVA o wysokości 65 cm, tapicerowanych tkaniną bouclé w kolorze

609 zł 559 zł -8%
Dostępny
Oferty Premium
Komplet 2 hokerów barowych, wys. 66 cm, fornir jesionowy, tapicerka w kolorze khaki z meta

OLIVIA

Komplet 2 hokerów barowych, wys. 66 cm, fornir jesionowy, tapicerka w kolorze khaki z meta

699 zł 609 zł -13%
Dostępny
Oferty Premium
Komplet 2 hokerów barowych, wys. 66 cm, fornir jesionowy, tapicerka z beżowego sztruksu, n

OLIVIA

Komplet 2 hokerów barowych, wys. 66 cm, fornir jesionowy, tapicerka z beżowego sztruksu, n

699 zł 609 zł -13%
Dostępny
WYPRZEDAŻ
Fotel rozkładany NOA z aksamitu w kolorze grafitowym i złotymi nogami

NOA

Fotel rozkładany NOA z aksamitu w kolorze grafitowym i złotymi nogami

749 zł 609 zł -19%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Fotel obrotowy LENA 360° w kolorze szarobrązowym z nogami z czarnego metalu

LENA

Fotel obrotowy LENA 360° w kolorze szarobrązowym z nogami z czarnego metalu

749 zł 649 zł -13%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Stolik kawowy Retro 90cm Szkło hartowane Czarny i Chromowana konstrukcja AMAYA

AMAYA

Stolik kawowy Retro 90cm Szkło hartowane Czarny i Chromowana konstrukcja AMAYA

699 zł 649 zł -7%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Fotel obrotowy LENA 360° w kolorze antracytowego sztruksu z czarnymi metalowymi nogami

LENA

Fotel obrotowy LENA 360° w kolorze antracytowego sztruksu z czarnymi metalowymi nogami

749 zł 649 zł -13%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Fotel obrotowy LENA 360° w kolorze terakotowym z nogami z czarnego metalu

LENA

Fotel obrotowy LENA 360° w kolorze terakotowym z nogami z czarnego metalu

749 zł 649 zł -13%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
EDEN Industrialna metalowa komoda z 2 drzwiami, szałwiowa zieleń i szkło żłobione, 80 cm

EDEN

EDEN Industrialna metalowa komoda z 2 drzwiami, szałwiowa zieleń i szkło żłobione, 80 cm

749 zł 699 zł -7%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Komoda metalowa LUKA 2-drzwiowa w kolorze granatowym z ryflowanym szkłem, 80 cm

LUKA

Komoda metalowa LUKA 2-drzwiowa w kolorze granatowym z ryflowanym szkłem, 80 cm

789 zł 699 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferta
Szafka RTV skandynawska, 140 cm, 2 drzwi, wykończenie dębowe, NOLAN

NOLAN

Szafka RTV skandynawska, 140 cm, 2 drzwi, wykończenie dębowe, NOLAN

789 zł 699 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Stolik kawowy Retro 90cm Szkło hartowane Brązowy i Chromowana konstrukcja AMAYA

AMAYA

Stolik kawowy Retro 90cm Szkło hartowane Brązowy i Chromowana konstrukcja AMAYA

789 zł 699 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Skandynawska szafka RTV, 140 cm, 2 drzwi, wykończenie orzechowe, NOLAN

NOLAN

Skandynawska szafka RTV, 140 cm, 2 drzwi, wykończenie orzechowe, NOLAN

789 zł 699 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
KURT Industrialna metalowa szafka z 2 drzwiami, beżowa i ze szkłem żłobkowanym, 80 cm

KURT

KURT Industrialna metalowa szafka z 2 drzwiami, beżowa i ze szkłem żłobkowanym, 80 cm

749 zł 699 zł -7%
Dostępny
Oferta
Komplet 2 hokerów barowych, wys. 75 cm, tapicerowanych sztruksem w kolorze khaki, z czarnymi metalowymi nogami, IRIS

IRIS

Komplet 2 hokerów barowych, wys. 75 cm, tapicerowanych sztruksem w kolorze khaki, z czarnymi metalowymi nogami, IRIS

789 zł 719 zł -9%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
EZRA Industrial Metal TV Stand, 130 cm, 3 drzwi, kolor czarny i szkło hartowane

EZRA

EZRA Industrial Metal TV Stand, 130 cm, 3 drzwi, kolor czarny i szkło hartowane

839 zł 749 zł -11%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Fotel obrotowy TAO 360° w beżowym sztruksie z czarnymi metalowymi nogami

TAO

Fotel obrotowy TAO 360° w beżowym sztruksie z czarnymi metalowymi nogami

839 zł 749 zł -11%
Dostępny
Oferty Premium
Designerski fotel EMMA w kolorze mysim szarym

EMMA

Designerski fotel EMMA w kolorze mysim szarym

789 zł 749 zł -5%
+ 3  Zabarwienie
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Fotel obrotowy TAO 360° w kolorze khaki z nogami z czarnego metalu

TAO

Fotel obrotowy TAO 360° w kolorze khaki z nogami z czarnego metalu

839 zł 749 zł -11%
Dostępny
Oferty Premium
Nowoczesny skandynawski fotel GAÏA z białej tkaniny frotte

GAÏA

Nowoczesny skandynawski fotel GAÏA z białej tkaniny frotte

879 zł 789 zł -10%
Dostępny
Oferty Premium
Designerski fotel w beżowej tkaninie szenilowej - EMMA

EMMA

Designerski fotel w beżowej tkaninie szenilowej - EMMA

1019 zł 929 zł -9%
+ 3  Zabarwienie
Dostępny
Oferty Premium
Industrialna sofa 2-osobowa SASHA z tkaniny w kolorze ciemnoszarym

SASHA

Industrialna sofa 2-osobowa SASHA z tkaniny w kolorze ciemnoszarym

1679 zł 979 zł -42%
Dostępny
Oferty Premium
Industrialna 2-osobowa sofa SASHA z jasnoszarej tkaniny

SASHA

Industrialna 2-osobowa sofa SASHA z jasnoszarej tkaniny

1679 zł 979 zł -42%
Dostępny
Oferty Premium
Skandynawska sofa 2-osobowa CHLOÉ z jasnoszarej tkaniny

CHLOE

Skandynawska sofa 2-osobowa CHLOÉ z jasnoszarej tkaniny

1629 zł 1069 zł -34%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Regał przemysłowy KIARA, wysokość 170 cm, 4 drzwi, 4 wnęki, szkło brązowe i żłobkowane

KIARA

Regał przemysłowy KIARA, wysokość 170 cm, 4 drzwi, 4 wnęki, szkło brązowe i żłobkowane

1159 zł 1119 zł -3%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Półka metalowa KIARA, wysokość 170 cm, 4 drzwi, 4 przegrody, terakota i szkło żłobkowane

KIARA

Półka metalowa KIARA, wysokość 170 cm, 4 drzwi, 4 przegrody, terakota i szkło żłobkowane

1159 zł 1119 zł -3%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
Komoda metalowa ELIO w stylu industrialnym z 4 drzwiami w kolorze beżowym i szkłem ryflowanym, 140 cm

ELIO

Komoda metalowa ELIO w stylu industrialnym z 4 drzwiami w kolorze beżowym i szkłem ryflowanym, 140 cm

1299 zł 1159 zł -11%
Dostępny
Oferty Premium
Skandynawska sofa 3-osobowa CHLOÉ z ciemnoszarej tkaniny

CHLOE

Skandynawska sofa 3-osobowa CHLOÉ z ciemnoszarej tkaniny

1859 zł 1159 zł -38%
Dostępny
Oferty Premium
Skandynawska sofa 3-osobowa CHLOÉ z jasnoszarej tkaniny

CHLOE

Skandynawska sofa 3-osobowa CHLOÉ z jasnoszarej tkaniny

1859 zł 1159 zł -38%
Dostępny
Nowy
Oferty Premium
MILIE Industrialna metalowa biblioteczka, 180 cm, 2 drzwi, 4 półki, szałwiowa zieleń i szkło żłobione

MILIE

MILIE Industrialna metalowa biblioteczka, 180 cm, 2 drzwi, 4 półki, szałwiowa zieleń i szkło żłobione

1399 zł 1259 zł -10%
Dostępny
Oferty Premium
Sofa 2-osobowa Vintage OSKAR beżowy sztruks

OSKAR

Sofa 2-osobowa Vintage OSKAR beżowy sztruks

2329 zł 1819 zł -22%
Dostępny
Oferty Premium
Sofa 3-osobowa Vintage OSKAR beżowy sztruks

OSKAR

Sofa 3-osobowa Vintage OSKAR beżowy sztruks

2559 zł 1819 zł -29%
Dostępny
Oferta
Designerski fotel EMMA w kolorze szarobrązowym

EMMA

Designerski fotel EMMA w kolorze szarobrązowym

1089 zł 889 zł -18%
+ 3  Zabarwienie
W przedsprzedaży
Pufa LOUISE z aksamitu w kolorze malinowego różu i złotego metalu

LOUISE

Pufa LOUISE z aksamitu w kolorze malinowego różu i złotego metalu

189 zł
Pufa CHARLOTTE I Celadon Blue Velvet i złoty metal

CHARLOTTE I

Pufa CHARLOTTE I Celadon Blue Velvet i złoty metal

199 zł
+ 1  Kolor
Ławka piersiowa ALIX z tkaniny frotte w kolorze khaki

ALIX

Ławka piersiowa ALIX z tkaniny frotte w kolorze khaki

349 zł
Pufa CHARLOTTE II z aksamitu w kolorze jodłowo-zielonym i złotego metalu

CHARLOTTE II

Pufa CHARLOTTE II z aksamitu w kolorze jodłowo-zielonym i złotego metalu

369 zł
Artystyczna 2-osobowa sofa ROSI w kolorze cannage i białej frotte

ROSI

Artystyczna 2-osobowa sofa ROSI w kolorze cannage i białej frotte

739 zł
Komplet 2 hokerów barowych, wys. 75 cm, tapicerka z terakoty i czarne metalowe nogi, IRIS

IRIS

Komplet 2 hokerów barowych, wys. 75 cm, tapicerka z terakoty i czarne metalowe nogi, IRIS

739 zł
Designerski fotel EMMA biała pętelka

EMMA

Designerski fotel EMMA biała pętelka

739 zł
+ 3  Zabarwienie
Nowoczesny skandynawski fotel GAÏA z tkaniny frotte w kolorze khaki

GAÏA

Nowoczesny skandynawski fotel GAÏA z tkaniny frotte w kolorze khaki

839 zł
Dwuosobowa sofa ROSI w stylu boho z wikliny i beżowego lnu

ROSI

Dwuosobowa sofa ROSI w stylu boho z wikliny i beżowego lnu

839 zł
Skandynawska sofa 2-osobowa CHLOÉ z ciemnoszarej tkaniny

CHLOE

Skandynawska sofa 2-osobowa CHLOÉ z ciemnoszarej tkaniny

1069 zł
Industrialna sofa 3-osobowa SASHA w kolorze jasnoszarym

SASHA

Industrialna sofa 3-osobowa SASHA w kolorze jasnoszarym

1119 zł
Industrialna sofa 3-osobowa SASHA z ciemnoszarej tkaniny

SASHA

Industrialna sofa 3-osobowa SASHA z ciemnoszarej tkaniny

1189 zł
Skandynawska sofa 3-osobowa MAJA biała pętelka

MAJA

Skandynawska sofa 3-osobowa MAJA biała pętelka

1589 zł

Nasi przewodnicy

Jak wybrać odpowiedni kolor mojej sofy?

Jak wybrać odpowiedni kolor mojej sofy?

Znalezienie idealnego odcienia dla Twojej sofy może wydawać się skomplikowane, ale nasz przewodnik jest tutaj, aby Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy szukasz koloru, który wtopi się w dyskretną atmosferę, czy też bardziej odważnego odcienia, który doda energii Twojemu salonowi, zapoznaj się z naszymi wskazówkami, jak zharmonizować sofę z dekoracją. Neutralne odcienie dla ponadczasowego stylu, jasne kolory dla nowoczesnego efektu lub naturalne odcienie dla ciepłej atmosfery: postępuj zgodnie z naszymi zaleceniami, aby wybrać kolor, który poprawi Twoją przestrzeń, jednocześnie odzwierciedlając Twoją osobowość.

Przeczytaj więcej
Jaki styl sofy powinienem wybrać?

Jaki styl sofy powinienem wybrać?

Odkryj nasz przewodnik, aby poznać różne style kanap i znaleźć ten, który idealnie wpasuje się w Twoją aranżację wnętrz. Kanapa vintage dla retro akcentu, model art déco dla wyrafinowanego wyglądu, styl industrialny dla miejskiej atmosfery lub kanapa cottage dla ciepłej i przytulnej atmosfery: każdy styl ma swoje zalety. Naucz się wybierać ten, który podkreśli Twoje wnętrze i jednocześnie odzwierciedli Twoją osobowość. Stwórz unikalną i harmonijną przestrzeń z idealną kanapą do Twojego wnętrza!

Przeczytaj więcej
Jaki kształt wybrać dla mojej pufy?

Jaki kształt wybrać dla mojej pufy?

Wybór kształtu twojego pufa może zmienić atmosferę w twoim pokoju. Odkryj nasze porady, jak wybrać kształt, który najlepiej współgra z twoją przestrzenią, uwzględniając zarówno potrzeby praktyczne, jak i estetyczne. Niezależnie od tego, czy szukasz pufa do kącika do czytania, strefy relaksu, czy jako dekoracyjny dodatek, znajdź idealny puf, który spełni twoje oczekiwania!

Przeczytaj więcej

Odkryj inne marki grupy